Італія обіграла Англію з рахунком 2: 1 у своєму дебютному матчі на чемпіонаті світу

Усі оцінили це як "відмінний матч, зіграний класно і щедро: вчора ввечері Італія обіграла Англію з рахунком 2: 1 у дебютному матчі чемпіонату світу". Незважаючи на високу вологість на стадіоні "Манаус", якого багато побоювалися, і незважаючи на відсутність травмованого Буффона, Італія забрала додому перший, чудовий результат, забивши голом Маркісіо на 35 "хвилині на відмінному пасі. Пірло, чудовий директор всю гру.

© web

Всього через дві хвилини, на 37 ", прийшов холодний душ: Італія на мить відволіклася, а англійський Старрідж забив на пас Руні, обігравши нашого воротаря Сірігу. Гра затягнулася до кінця першого тайму, і лише кілька спалахів і спроба Балотеллі, він час від часу вказує кинутий на протилежній половині.

Дивись також

Пронизливі імена: алфавіт прикраси тіла

Татуювання за вухом: нова зброя спокушання?

При поновленні формування не змінюється. І це працює, тому що вже на 50 "Кандреві потрібен хрест під воротами для Балотеллі, який легко забиває другий гол Італії. Тоді, звичайно, Італія починає невимушену і не дуже агресивну гру, щоб утримати результат, і все тривало б спокійно, якби не вільний удар, доручений Пірло, який влучає у поперечину, наближаючись до третього воріт, який так і не дістається. чудовий 2: 1, настав час зустрітися з Коста-Рікою, п’ятниця, 20 червня, свіжа з неймовірної перемоги над уругвайським фаворитом, переможеним з рахунком 3: 1.