Прощання, чемпіонат світу. Італія зазнала поразки від Уругая

Після того, як (несподівано, скажемо правду в очі), обігравши Англію з рахунком 2: 1 і програвши (навіть тут несподівано) проти Коста-Ріки з рахунком 0: 1, у матчі проти Уругая багато італійців були приклеєні до екранів, затамувавши подих.

Поразка, яка для нашого Адзуррі рівносильна виходу з чемпіонату світу з великою гіркотою у роті, особливо після того, як у кваліфікації показали набагато кращу команду.

На стадіоні "Натал" побачили дві менш агресивні команди, ніж очікувалося, коли на карту поставлено місце для продовження Чемпіонату світу, принаймні в першому таймі. Італія, яка розпочала з хорошим розподілом на полі та більшим володінням м'ячем з повагою до опонентів. Приблизно на 21 -й хвилині Балотеллі отримує жовту картку, що виключало б його участь у наступному матчі.
Перший тайм, який закінчиться 0: 0, але з добре розподіленою національною командою на полі і з гарною фразою, навіть якщо іноді трохи брудно.
Перші 10 хвилин другого тайму бачать, що мало що трапиться, поки Маркізіо не зазнає помилкової (чи, можливо, перебільшеної?) Червоної картки, яка змушує його вийти за нібито фол проти ні. 17 Уругваю (Годін) і який зобов’язує нашу збірну мати лише 10 гравців на полі.
На 70 -й хвилині Пранделлі робить зміну і пропускає Кассано замість Нерухомого, який залишає йому ще одну можливу зміну для Адзуррі.
Саме на 80 -му Уругвай забиває гол завдяки кутовому, який забиває Годін з плеча.

Так закінчується 1: 0 гонка Італії на чемпіонат світу, з такою великою гіркотою, безліччю `` якщо '' і багатьма `` але '' і великим розчаруванням з боку всіх уболівальників "Адзуррі".

Дивись також

Пірсинг козелка: Наскільки болючим може бути наймодніший пірсинг вуха

Пронизливі імена: алфавіт прикраси тіла

Татуювання за вухом: нова зброя спокушання?

Що відбувається зараз? Після того, як усі матчі цієї групи будуть закінчені, усі команди, класифіковані у 1/8 фіналу, зіткнуться і перехрестяться. Наприклад: другий класифікований групи D, піде грати проти першого класифікованого групи C, а перший класифікований групи H зіткнеться з другим класифікованим групи G. Важко? Так, можливо, трохи, особливо для тих, хто погано жує футбол, але ми запевняємо вас, що він менш складний, ніж здається. Тепер, коли Італія вийшла, чи продовжите ви стежити за чемпіонатом світу? Запрошуємо вас розрадитися, подивившись на деяких із найсексуальніших футболістів ЧС -2014.